Kolejny mecz w lidze Orlików i kolejny sukces naszej młodej ekipy! Ale nie był to łatwy mecz i wynik nie odzwierciedla wydarzeń na boisku. Wystarczy powiedzieć, że do przerwy przegrywaliśmy 1-2, że 15 minut do końca był remis 2-2. Co za mecz! Było w nim wszystko: twarda walka, faule, pot, dużo łez, złość i radość po zwycięstwie! Brawa dla naszej drużyny za wspaniałą walkę.

Brawo również dla przeciwników, bo stworzyliśmy razem niesamowite widowisko. 

W naszej drużynie szczególne uznanie dla naszego kapitana Bartka Latka, który nie dość, że cały mecz kierował drużyną i nawet na moment nie zwątpił w wynik końcowy, to jeszcze w ostatnich 15 minutach zdobył 3 gole. Bardzo pewnie zagrali również nasi bramkarze.

Bramki dla nas zdobyli: Bartek Malec, Tadek Jaremek - 2, Julek Kuciej i Bartek Latek -3. 

Skład Gromu: Kuba Kuryś - Ernest Kijlański, Mateusz Wierzchołowski, Bartek Malec, Bartek Latek (kap), Szymon Janowicz, Tadek Jaremek oraz Maciej Kiełczyk, Kacper Markowski, Julek Kuciej, Leon Michałowski, Alek Kardasz i Kuba Kiełczyk.