Najbliższe spotkania - Liga okręgowa 2017/2018

Mecze rozegrane - Liga okręgowa 2017/2018

sobota, 16 czerwiec 2018
Sparta II Jazgarzew 0 : 3 LKS Chlebnia
23:44 | 4, Sparta II Jazgarzew
SEMP Ursynów Warszawa 2 : 0 Józefovia Józefów
23:43 | 2, SEMP Ursynów
Przyszłość Włochy 3 : 3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
23:43 | W-wa Włochy, Przyszłość Włochy
Piast Piastów 3 : 1 KS Raszyn
23:43 | Piastów, Piast Piastów
Błękitni Korytów 2 : 4 KS Konstancin
23:43 | Korytów, Korytów
Naprzód Stare Babice 3 : 2 Grom Warszawa
23:42 | Stare Babice, Stare Babice
Naprzód Brwinów 1 : 1 Ursus Warszawa
23:42 | Brwinów, Brwinów
sobota, 9 czerwiec 2018
Ursus Warszawa 3 : 3 AP Żyrardów
23:42 | Warszawa, Ursus Warszawa
Grom Warszawa 3 : 0 SEMP Ursynów Warszawa
23:41 | Warszawa, Grom Warszawa
Józefovia Józefów 6 : 0 Błękitni Korytów
23:41 | Józefów, Jozefow
KS Teresin 3 : 2 Naprzód Stare Babice
23:41 | Teresin, KS Teresin
KS Konstancin 4 : 3 Piast Piastów
23:41 | Konstancin, Konstancin
KS Raszyn 3 : 1 Przyszłość Włochy
23:40 | KS Raszyn, Raszyn
LKS Chlebnia 0 : 1 Naprzód Brwinów
23:39 | Chlebnia, LKS Chlebnia
Sparta II Jazgarzew 0 : 3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
14:00 | 4, Sparta II Jazgarzew
niedziela, 3 czerwiec 2018
Błękitni Korytów 2 : 1 Grom Warszawa
22:45 | Korytów, Korytów
sobota, 2 czerwiec 2018
Sparta II Jazgarzew 0 : 3 KS Raszyn
22:46 | 4, Sparta II Jazgarzew
LKS Chlebnia 3 : 0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
22:46 | Chlebnia, LKS Chlebnia
Przyszłość Włochy 1 : 1 KS Konstancin
22:46 | W-wa Włochy, Przyszłość Włochy
SEMP Ursynów Warszawa 2 : 2 KS Teresin
22:45 | 2, SEMP Ursynów
Piast Piastów 2 : 1 Józefovia Józefów
22:45 | Piastów, Piast Piastów
Naprzód Stare Babice 5 : 1 Ursus Warszawa
22:45 | Stare Babice, Stare Babice
Naprzód Brwinów 1 : 4 AP Żyrardów
22:44 | Brwinów, Brwinów
niedziela, 27 maj 2018
Ursus Warszawa 0 : 4 SEMP Ursynów Warszawa
22:38 | Warszawa, Ursus Warszawa
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 : 2 Naprzód Brwinów
22:36 | Grodzisk Mazowiecki, Pogoń Grodzisk Mazowiecki
sobota, 26 maj 2018
AP Żyrardów 1 : 1 Naprzód Stare Babice
22:39 | Żyrardów, AP Żyrardów
Grom Warszawa 3 : 0 Piast Piastów
22:38 | Warszawa, Grom Warszawa
KS Teresin 3 : 1 Błękitni Korytów
22:38 | Teresin, KS Teresin
Józefovia Józefów 2 : 3 Przyszłość Włochy
22:37 | Józefów, Jozefow
KS Raszyn 1 : 0 LKS Chlebnia
22:37 | KS Raszyn, Raszyn
KS Konstancin 3 : 0 Sparta II Jazgarzew
22:37 | Konstancin, Konstancin
środa, 23 maj 2018
Sparta II Jazgarzew 0 : 3 Józefovia Józefów
11:00 | 4, Sparta II Jazgarzew
LKS Chlebnia 4 : 1 KS Konstancin
11:00 | Chlebnia, LKS Chlebnia
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 : 4 KS Raszyn
11:00 | Grodzisk Mazowiecki, Pogoń Grodzisk Mazowiecki
SEMP Ursynów Warszawa 1 : 0 AP Żyrardów
10:59 | 2, SEMP Ursynów
Przyszłość Włochy 0 : 4 Grom Warszawa
10:59 | W-wa Włochy, Przyszłość Włochy
Piast Piastów 0 : 1 KS Teresin
10:59 | Piastów, Piast Piastów
Błękitni Korytów 1 : 1 Ursus Warszawa
10:59 | Korytów, Korytów
Naprzód Brwinów 1 : 2 Naprzód Stare Babice
10:58 | Brwinów, Brwinów
niedziela, 20 maj 2018
Ursus Warszawa 4 : 0 Piast Piastów
13:21 | Warszawa, Ursus Warszawa
sobota, 19 maj 2018
AP Żyrardów 2 : 2 Błękitni Korytów
13:23 | Żyrardów, AP Żyrardów
Grom Warszawa 3 : 0 Sparta II Jazgarzew
13:19 | Warszawa, Grom Warszawa
Józefovia Józefów 5 : 1 LKS Chlebnia
13:19 | Józefów, Jozefow
KS Raszyn 6 : 1 Naprzód Brwinów
13:19 | KS Raszyn, Raszyn
KS Konstancin 2 : 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
13:19 | Konstancin, Konstancin
piątek, 18 maj 2018
Naprzód Stare Babice 0 : 0 SEMP Ursynów Warszawa
13:23 | Stare Babice, Stare Babice
KS Teresin 2 : 1 Przyszłość Włochy
13:20 | Teresin, KS Teresin
wtorek, 15 maj 2018
KS Teresin 1 : 1 LKS Chlebnia
23:44 | Teresin, KS Teresin
niedziela, 13 maj 2018
Błękitni Korytów 1 : 2 Naprzód Stare Babice
14:54 | Korytów, Korytów
sobota, 12 maj 2018
KS Raszyn 4 : 0 KS Konstancin
14:56 | KS Raszyn, Raszyn
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 : 4 Józefovia Józefów
14:56 | Grodzisk Mazowiecki, Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Sparta II Jazgarzew 0 : 3 KS Teresin
14:55 | 4, Sparta II Jazgarzew
LKS Chlebnia 2 : 4 Grom Warszawa
14:55 | Chlebnia, LKS Chlebnia
Przyszłość Włochy 3 : 1 Ursus Warszawa
14:55 | W-wa Włochy, Przyszłość Włochy
Piast Piastów 0 : 5 AP Żyrardów
14:54 | Piastów, Piast Piastów
Naprzód Brwinów 1 : 4 SEMP Ursynów Warszawa
14:54 | Brwinów, Brwinów
wtorek, 8 maj 2018
Naprzód Stare Babice 3 : 1 Piast Piastów
23:46 | Stare Babice, Stare Babice
sobota, 5 maj 2018
Józefovia Józefów 0 : 2 KS Raszyn
14:30 | Józefów, Jozefow
SEMP Ursynów Warszawa 0 : 1 Błękitni Korytów
14:14 | 2, SEMP Ursynów
Grom Warszawa 1 : 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
14:13 | Warszawa, Grom Warszawa
Ursus Warszawa 3 : 0 Sparta II Jazgarzew
14:13 | Warszawa, Ursus Warszawa
KS Konstancin 2 : 1 Naprzód Brwinów
14:11 | Konstancin, Konstancin
wtorek, 1 maj 2018
Przyszłość Włochy 3 : 3 AP Żyrardów
22:34 | W-wa Włochy, Przyszłość Włochy
sobota, 28 kwiecień 2018
KS Konstancin 1 : 1 Józefovia Józefów
12:45 | Konstancin, Konstancin
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3 : 2 KS Teresin
12:44 | Grodzisk Mazowiecki, Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Sparta II Jazgarzew 0 : 3 AP Żyrardów
12:43 | 4, Sparta II Jazgarzew
LKS Chlebnia 3 : 0 Ursus Warszawa
12:43 | Chlebnia, LKS Chlebnia
Przyszłość Włochy 1 : 2 Naprzód Stare Babice
12:43 | W-wa Włochy, Przyszłość Włochy
Piast Piastów 0 : 3 SEMP Ursynów Warszawa
12:42 | Piastów, Piast Piastów
Naprzód Brwinów 2 : 2 Błękitni Korytów
12:42 | Brwinów, Brwinów
piątek, 27 kwiecień 2018
KS Raszyn 5 : 1 Grom Warszawa
12:44 | KS Raszyn, Raszyn
środa, 25 kwiecień 2018
KS Konstancin 2 : 0 SEMP Ursynów Warszawa
15:49 | Konstancin, Konstancin
sobota, 21 kwiecień 2018
SEMP Ursynów Warszawa 5 : 0 Przyszłość Włochy
11:35 | 2, SEMP Ursynów
Błękitni Korytów 2 : 0 Piast Piastów
11:35 | Korytów, Korytów
AP Żyrardów 2 : 0 LKS Chlebnia
11:34 | Żyrardów, AP Żyrardów
Ursus Warszawa 4 : 0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
11:34 | Warszawa, Ursus Warszawa
Naprzód Stare Babice 4 : 2 Sparta II Jazgarzew
11:34 | Stare Babice, Stare Babice
Grom Warszawa 8 : 0 KS Konstancin
11:33 | Warszawa, Grom Warszawa
Józefovia Józefów 2 : 1 Naprzód Brwinów
11:33 | Józefów, Jozefow
KS Teresin 3 : 0 KS Raszyn
11:33 | Teresin, KS Teresin
środa, 18 kwiecień 2018
Naprzód Brwinów 3 : 0 Sparta II Jazgarzew
15:47 | Brwinów, Brwinów
Piast Piastów 3 : 0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
11:00 | Piastów, Piast Piastów
niedziela, 15 kwiecień 2018
Sparta II Jazgarzew 1 : 4 SEMP Ursynów Warszawa
12:36 | 4, Sparta II Jazgarzew
sobota, 14 kwiecień 2018
Józefovia Józefów 1 : 1 Grom Warszawa
18:03 | Józefów, Jozefow
KS Raszyn 2 : 0 Ursus Warszawa
12:38 | KS Raszyn, Raszyn
KS Konstancin 1 : 3 KS Teresin
12:38 | Konstancin, Konstancin
LKS Chlebnia 2 : 0 Naprzód Stare Babice
12:37 | Chlebnia, LKS Chlebnia
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 : 3 AP Żyrardów
12:37 | Grodzisk Mazowiecki, Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Przyszłość Włochy 2 : 2 Błękitni Korytów
12:36 | W-wa Włochy, Przyszłość Włochy
Naprzód Brwinów 1 : 4 Piast Piastów
12:36 | Brwinów, Brwinów
środa, 11 kwiecień 2018
KS Teresin 0 : 0 Ursus Warszawa
15:50 | Teresin, KS Teresin
AP Żyrardów 4 : 2 Grom Warszawa
15:46 | Żyrardów, AP Żyrardów
niedziela, 8 kwiecień 2018
SEMP Ursynów Warszawa 1 : 2 LKS Chlebnia
13:39 | 2, SEMP Ursynów
Błękitni Korytów 4 : 3 Sparta II Jazgarzew
13:39 | Korytów, Korytów
Ursus Warszawa 3 : 0 KS Konstancin
13:37 | Warszawa, Ursus Warszawa
sobota, 7 kwiecień 2018
Piast Piastów 1 : 3 Przyszłość Włochy
13:39 | Piastów, Piast Piastów
AP Żyrardów 2 : 0 KS Raszyn
13:38 | Żyrardów, AP Żyrardów
Grom Warszawa 2 : 1 Naprzód Brwinów
13:37 | Warszawa, Grom Warszawa
KS Teresin 3 : 2 Józefovia Józefów
13:37 | Teresin, KS Teresin
piątek, 6 kwiecień 2018
Naprzód Stare Babice 0 : 0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
13:38 | Stare Babice, Stare Babice
piątek, 30 marzec 2018
Grom Warszawa 3 : 2 KS Teresin
22:17 | Warszawa, Grom Warszawa
Józefovia Józefów 3 : 0 Ursus Warszawa
22:17 | Józefów, Jozefow
KS Konstancin 3 : 2 AP Żyrardów
22:16 | Konstancin, Konstancin
KS Raszyn 3 : 1 Naprzód Stare Babice
22:15 | KS Raszyn, Raszyn
LKS Chlebnia 3 : 2 Błękitni Korytów
22:14 | Chlebnia, LKS Chlebnia
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 : 1 SEMP Ursynów Warszawa
22:14 | Grodzisk Mazowiecki, Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Sparta II Jazgarzew 1 : 5 Piast Piastów
22:13 | 4, Sparta II Jazgarzew
Naprzód Brwinów 1 : 4 Przyszłość Włochy
15:55 | Brwinów, Brwinów
niedziela, 25 marzec 2018
Ursus Warszawa 2 : 2 Grom Warszawa
15:52 | Warszawa, Ursus Warszawa
sobota, 24 marzec 2018
Przyszłość Włochy 3 : 0 Sparta II Jazgarzew
15:55 | W-wa Włochy, Przyszłość Włochy
Piast Piastów 0 : 2 LKS Chlebnia
15:54 | Piastów, Piast Piastów
Błękitni Korytów 5 : 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
15:54 | Korytów, Korytów
SEMP Ursynów Warszawa 2 : 2 KS Raszyn
15:53 | 2, SEMP Ursynów
AP Żyrardów 1 : 0 Józefovia Józefów
15:53 | Żyrardów, AP Żyrardów
KS Teresin 2 : 1 Naprzód Brwinów
15:52 | Teresin, KS Teresin
piątek, 23 marzec 2018
Naprzód Stare Babice 1 : 3 KS Konstancin
15:53 | Stare Babice, Stare Babice
wtorek, 20 marzec 2018
Józefovia Józefów 4 : 3 Naprzód Stare Babice
15:49 | Józefów, Jozefow
niedziela, 18 marzec 2018
LKS Chlebnia 1 : 1 Przyszłość Włochy
15:48 | Chlebnia, LKS Chlebnia
sobota, 17 marzec 2018
KS Raszyn 7 : 1 Błękitni Korytów
15:48 | KS Raszyn, Raszyn
niedziela, 12 listopad 2017
Józefovia Józefów 4 : 2 SEMP Ursynów Warszawa
11:00 | Józefów, Jozefow
sobota, 11 listopad 2017
Grom Warszawa 6 : 0 Naprzód Stare Babice
11:00 | Warszawa, Grom Warszawa
LKS Chlebnia 4 : 1 Sparta II Jazgarzew
11:00 | Chlebnia, LKS Chlebnia
KS Raszyn 4 : 2 Piast Piastów
11:00 | KS Raszyn, Raszyn
Ursus Warszawa 6 : 2 Naprzód Brwinów
11:00 | Warszawa, Ursus Warszawa
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 : 2 Przyszłość Włochy
11:00 | Grodzisk Mazowiecki, Pogoń Grodzisk Mazowiecki
KS Teresin 2 : 2 AP Żyrardów
11:00 | Teresin, KS Teresin
KS Konstancin 4 : 0 Błękitni Korytów
11:00 | Konstancin, Konstancin
niedziela, 5 listopad 2017
Błękitni Korytów 0 : 6 Józefovia Józefów
14:00 | Korytów, Korytów
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3 : 3 Sparta II Jazgarzew
11:00 | Grodzisk Mazowiecki, Pogoń Grodzisk Mazowiecki
sobota, 4 listopad 2017
SEMP Ursynów Warszawa 3 : 1 Grom Warszawa
20:00 | 2, SEMP Ursynów
AP Żyrardów 3 : 2 Ursus Warszawa
13:30 | Żyrardów, AP Żyrardów
Naprzód Brwinów 2 : 2 LKS Chlebnia
13:00 | Brwinów, Brwinów
Przyszłość Włochy 1 : 2 KS Raszyn
11:00 | W-wa Włochy, Przyszłość Włochy
Piast Piastów 1 : 2 KS Konstancin
11:00 | Piastów, Piast Piastów
piątek, 3 listopad 2017
Naprzód Stare Babice 4 : 1 KS Teresin
20:00 | Stare Babice, Stare Babice
niedziela, 29 październik 2017
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4 : 3 LKS Chlebnia
13:30 | Grodzisk Mazowiecki, Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Ursus Warszawa 5 : 0 Naprzód Stare Babice
11:00 | Warszawa, Ursus Warszawa
sobota, 28 październik 2017
AP Żyrardów 5 : 4 Naprzód Brwinów
13:30 | Żyrardów, AP Żyrardów
Józefovia Józefów 4 : 0 Piast Piastów
12:00 | Józefów, Jozefow
KS Teresin 0 : 1 SEMP Ursynów Warszawa
12:00 | Teresin, KS Teresin
KS Raszyn 2 : 0 Sparta II Jazgarzew
11:30 | KS Raszyn, Raszyn
Grom Warszawa 4 : 0 Błękitni Korytów
11:00 | Warszawa, Grom Warszawa
KS Konstancin 1 : 4 Przyszłość Włochy
11:00 | Konstancin, Konstancin
niedziela, 22 październik 2017
Błękitni Korytów 2 : 3 KS Teresin
15:00 | Korytów, Korytów
sobota, 21 październik 2017
SEMP Ursynów Warszawa 0 : 0 Ursus Warszawa
20:00 | 2, SEMP Ursynów
Sparta II Jazgarzew 3 : 3 KS Konstancin
15:00 | 4, Sparta II Jazgarzew
Naprzód Brwinów 2 : 3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
13:00 | Brwinów, Brwinów
LKS Chlebnia 1 : 2 KS Raszyn
11:00 | Chlebnia, LKS Chlebnia
Przyszłość Włochy 2 : 1 Józefovia Józefów
11:00 | W-wa Włochy, Przyszłość Włochy
Piast Piastów 0 : 2 Grom Warszawa
11:00 | Piastów, Piast Piastów
piątek, 20 październik 2017
Naprzód Stare Babice 0 : 2 AP Żyrardów
20:00 | Stare Babice, Stare Babice
niedziela, 15 październik 2017
Ursus Warszawa 2 : 0 Błękitni Korytów
11:00 | Warszawa, Ursus Warszawa
sobota, 14 październik 2017
AP Żyrardów 0 : 3 SEMP Ursynów Warszawa
15:30 | Żyrardów, AP Żyrardów
KS Raszyn 2 : 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
14:00 | KS Raszyn, Raszyn
Józefovia Józefów 2 : 2 Sparta II Jazgarzew
12:00 | Józefów, Jozefow
KS Teresin 3 : 1 Piast Piastów
12:00 | Teresin, KS Teresin
Grom Warszawa 3 : 1 Przyszłość Włochy
11:00 | Warszawa, Grom Warszawa
KS Konstancin 2 : 5 LKS Chlebnia
11:00 | Konstancin, Konstancin
piątek, 13 październik 2017
Naprzód Stare Babice 3 : 3 Naprzód Brwinów
19:30 | Stare Babice, Stare Babice
niedziela, 8 październik 2017
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 : 1 KS Konstancin
15:30 | Grodzisk Mazowiecki, Pogoń Grodzisk Mazowiecki
sobota, 7 październik 2017
SEMP Ursynów Warszawa 4 : 0 Naprzód Stare Babice
20:00 | 2, SEMP Ursynów
Sparta II Jazgarzew 2 : 6 Grom Warszawa
15:00 | 4, Sparta II Jazgarzew
Naprzód Brwinów 1 : 3 KS Raszyn
13:00 | Brwinów, Brwinów
LKS Chlebnia 0 : 3 Józefovia Józefów
11:00 | Chlebnia, LKS Chlebnia
Przyszłość Włochy 1 : 4 KS Teresin
11:00 | W-wa Włochy, Przyszłość Włochy
Piast Piastów 3 : 0 Ursus Warszawa
11:00 | Piastów, Piast Piastów
Błękitni Korytów 0 : 5 AP Żyrardów
11:00 | Korytów, Korytów
niedziela, 1 październik 2017
SEMP Ursynów Warszawa 2 : 0 Naprzód Brwinów
11:00 | 2, SEMP Ursynów
Ursus Warszawa 3 : 2 Przyszłość Włochy
11:00 | Warszawa, Ursus Warszawa
sobota, 30 wrzesień 2017
AP Żyrardów 1 : 1 Piast Piastów
16:00 | Żyrardów, AP Żyrardów
Józefovia Józefów 8 : 0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
12:00 | Józefów, Jozefow
Grom Warszawa 2 : 0 LKS Chlebnia
11:00 | Warszawa, Grom Warszawa
KS Teresin 1 : 1 Sparta II Jazgarzew
11:00 | Teresin, KS Teresin
KS Konstancin 0 : 2 KS Raszyn
11:00 | Konstancin, Konstancin
piątek, 29 wrzesień 2017
Naprzód Stare Babice 3 : 3 Błękitni Korytów
20:00 | Stare Babice, Stare Babice
niedziela, 24 wrzesień 2017
Błękitni Korytów 0 : 1 SEMP Ursynów Warszawa
16:00 | Korytów, Korytów
Sparta II Jazgarzew 2 : 4 Ursus Warszawa
11:00 | 4, Sparta II Jazgarzew
sobota, 23 wrzesień 2017
AP Żyrardów 0 : 0 Przyszłość Włochy
16:00 | Żyrardów, AP Żyrardów
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 : 1 Grom Warszawa
16:00 | Grodzisk Mazowiecki, Pogoń Grodzisk Mazowiecki
KS Raszyn 3 : 0 Józefovia Józefów
14:30 | KS Raszyn, Raszyn
Naprzód Brwinów 0 : 2 KS Konstancin
14:00 | Brwinów, Brwinów
LKS Chlebnia 2 : 2 KS Teresin
11:00 | Chlebnia, LKS Chlebnia
Piast Piastów 3 : 1 Naprzód Stare Babice
11:00 | Piastów, Piast Piastów
niedziela, 17 wrzesień 2017
Błękitni Korytów 1 : 1 Naprzód Brwinów
16:30 | Korytów, Korytów
AP Żyrardów 8 : 3 Sparta II Jazgarzew
16:00 | Żyrardów, AP Żyrardów
Ursus Warszawa 0 : 1 LKS Chlebnia
11:00 | Warszawa, Ursus Warszawa
sobota, 16 wrzesień 2017
SEMP Ursynów Warszawa 6 : 1 Piast Piastów
20:00 | 2, SEMP Ursynów
KS Teresin 2 : 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
16:30 | Teresin, KS Teresin
Józefovia Józefów 3 : 1 KS Konstancin
12:00 | Józefów, Jozefow
Grom Warszawa 3 : 0 KS Raszyn
11:00 | Warszawa, Grom Warszawa
piątek, 15 wrzesień 2017
Naprzód Stare Babice 1 : 1 Przyszłość Włochy
19:00 | Stare Babice, Stare Babice
środa, 13 wrzesień 2017
LKS Chlebnia 3 : 0 AP Żyrardów
17:00 | Chlebnia, LKS Chlebnia
sobota, 9 wrzesień 2017
Naprzód Brwinów 0 : 4 Józefovia Józefów
14:00 | Brwinów, Brwinów
Sparta II Jazgarzew 2 : 0 Naprzód Stare Babice
11:00 | 4, Sparta II Jazgarzew
KS Raszyn 4 : 1 KS Teresin
11:00 | KS Raszyn, Raszyn
Przyszłość Włochy 0 : 1 SEMP Ursynów Warszawa
11:00 | W-wa Włochy, Przyszłość Włochy
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 : 3 Ursus Warszawa
11:00 | Grodzisk Mazowiecki, Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Piast Piastów 8 : 1 Błękitni Korytów
11:00 | Piastów, Piast Piastów
KS Konstancin 0 : 5 Grom Warszawa
11:00 | Konstancin, Konstancin
sobota, 2 wrzesień 2017
SEMP Ursynów Warszawa 3 : 2 Sparta II Jazgarzew
19:30 | 2, SEMP Ursynów
AP Żyrardów 7 : 0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
19:30 | Żyrardów, AP Żyrardów
Ursus Warszawa 2 : 2 KS Raszyn
19:30 | Warszawa, Ursus Warszawa
Piast Piastów 1 : 3 Naprzód Brwinów
19:30 | Piastów, Piast Piastów
KS Teresin 2 : 4 KS Konstancin
19:30 | Teresin, KS Teresin
Błękitni Korytów 5 : 4 Przyszłość Włochy
19:30 | Korytów, Korytów
Naprzód Stare Babice 1 : 4 LKS Chlebnia
17:00 | Stare Babice, Stare Babice
Grom Warszawa 0 : 0 Józefovia Józefów
11:00 | Warszawa, Grom Warszawa
środa, 30 sierpień 2017
Józefovia Józefów 4 : 0 KS Teresin
17:00 | Józefów, Jozefow
Sparta II Jazgarzew 8 : 0 Błękitni Korytów
17:00 | 4, Sparta II Jazgarzew
LKS Chlebnia 1 : 1 SEMP Ursynów Warszawa
17:00 | Chlebnia, LKS Chlebnia
KS Raszyn 2 : 5 AP Żyrardów
17:00 | KS Raszyn, Raszyn
Przyszłość Włochy 2 : 0 Piast Piastów
17:00 | W-wa Włochy, Przyszłość Włochy
KS Konstancin 0 : 0 Ursus Warszawa
17:00 | Konstancin, Konstancin
Naprzód Brwinów 1 : 4 Grom Warszawa
17:00 | Brwinów, Brwinów
wtorek, 29 sierpień 2017
SEMP Ursynów Warszawa 2 : 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
20:00 | 2, SEMP Ursynów
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 : 2 Naprzód Stare Babice
17:00 | Grodzisk Mazowiecki, Pogoń Grodzisk Mazowiecki
niedziela, 27 sierpień 2017
Błękitni Korytów 3 : 5 LKS Chlebnia
17:30 | Korytów, Korytów
KS Teresin 0 : 4 Grom Warszawa
17:00 | Teresin, KS Teresin
Ursus Warszawa 0 : 1 Józefovia Józefów
11:00 | Warszawa, Ursus Warszawa
sobota, 26 sierpień 2017
AP Żyrardów 5 : 2 KS Konstancin
16:00 | Żyrardów, AP Żyrardów
Przyszłość Włochy 3 : 1 Naprzód Brwinów
11:00 | W-wa Włochy, Przyszłość Włochy
Piast Piastów 3 : 1 Sparta II Jazgarzew
11:00 | Piastów, Piast Piastów
piątek, 25 sierpień 2017
Naprzód Stare Babice 2 : 4 KS Raszyn
00:00 | Stare Babice, Stare Babice
niedziela, 20 sierpień 2017
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 5 : 2 Błękitni Korytów
17:30 | Grodzisk Mazowiecki, Pogoń Grodzisk Mazowiecki
sobota, 19 sierpień 2017
Naprzód Brwinów 1 : 4 KS Teresin
14:00 | Brwinów, Brwinów
Józefovia Józefów 4 : 3 AP Żyrardów
12:00 | Józefów, Jozefow
Grom Warszawa 1 : 3 Ursus Warszawa
11:00 | Warszawa, Grom Warszawa
Sparta II Jazgarzew 4 : 1 Przyszłość Włochy
11:00 | 4, Sparta II Jazgarzew
LKS Chlebnia 4 : 0 Piast Piastów
11:00 | Chlebnia, LKS Chlebnia
KS Raszyn 3 : 3 SEMP Ursynów Warszawa
11:00 | KS Raszyn, Raszyn
KS Konstancin 1 : 4 Naprzód Stare Babice
11:00 | Konstancin, Konstancin
niedziela, 13 sierpień 2017
Błękitni Korytów 1 : 2 KS Raszyn
17:30 | Korytów, Korytów
SEMP Ursynów Warszawa 1 : 0 KS Konstancin
13:30 | 2, SEMP Ursynów
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 : 0 Piast Piastów
13:00 | Grodzisk Mazowiecki, Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Ursus Warszawa 0 : 1 KS Teresin
11:30 | Warszawa, Ursus Warszawa
sobota, 12 sierpień 2017
Przyszłość Włochy 0 : 0 LKS Chlebnia
21:28 | W-wa Włochy, Przyszłość Włochy
Grom Warszawa 2 : 0 AP Żyrardów
21:27 | Warszawa, Grom Warszawa
Sparta II Jazgarzew 5 : 0 Naprzód Brwinów
11:00 | 4, Sparta II Jazgarzew
piątek, 11 sierpień 2017
Naprzód Stare Babice 1 : 6 Józefovia Józefów
21:25 | Stare Babice, Stare Babice

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych