Najbliższe spotkania - Liga okręgowa 2019/2020

Mecze rozegrane - Liga okręgowa 2019/2020

sobota, 12 październik 2019
Sparta II Jazgarzew 0 : 0 LKS Chlebnia
14:46 | 4, Sparta II Jazgarzew
Ryś Laski 1 : 0 Błonianka II Błonie
14:46
GLKS Nadarzyn 1 : 3 Ursus Warszawa
14:45 | Żółwińska 21, 05-830 Nadarzyn
Okęcie Warszawa 3 : 1 KS Teresin
14:45 | Radarowa 1, 02-137 Warszawa
SEMP Ursynów Warszawa 3 : 0 Piast Piastów
14:44 | 2, SEMP Ursynów
Przyszłość Włochy 0 : 0 Milan Milanówek
14:44 | W-wa Włochy, Przyszłość Włochy
Perła Złotokłos 1 : 4 Laura Chylice
14:44
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 5 : 2 Grom Warszawa
14:43 | Grodzisk Mazowiecki, Pogoń Grodzisk Mazowiecki
sobota, 5 październik 2019
Laura Chylice 5 : 1 Grom Warszawa
16:15 | Dworska 5, Chylice, 05-510 Konstancin-Jeziorna
Piast Piastów 0 : 5 Przyszłość Włochy
16:14 | Piastów, Piast Piastów
KS Teresin 5 : 0 SEMP Ursynów Warszawa
16:14 | Teresin, KS Teresin
Milan Milanówek 3 : 0 Perła Złotokłos
16:14 | Milanówek
LKS Chlebnia 2 : 0 GLKS Nadarzyn
16:13 | Chlebnia, LKS Chlebnia
Ursus Warszawa 4 : 2 Okęcie Warszawa
16:13 | Warszawa, Ursus Warszawa
Ryś Laski 1 : 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
16:12
Błonianka II Błonie 0 : 3 Sparta II Jazgarzew
16:12
niedziela, 29 wrzesień 2019
Grom Warszawa 4 : 1 Milan Milanówek
16:09 | Warszawa, Grom Warszawa
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3 : 1 Laura Chylice
16:07 | Grodzisk Mazowiecki, Pogoń Grodzisk Mazowiecki
sobota, 28 wrzesień 2019
Sparta II Jazgarzew 1 : 0 Ryś Laski
16:12 | 4, Sparta II Jazgarzew
GLKS Nadarzyn 5 : 0 Błonianka II Błonie
16:11 | Żółwińska 21, 05-830 Nadarzyn
Okęcie Warszawa 2 : 0 LKS Chlebnia
16:11 | Radarowa 1, 02-137 Warszawa
SEMP Ursynów Warszawa 1 : 2 Ursus Warszawa
16:10 | 2, SEMP Ursynów
Przyszłość Włochy 3 : 5 KS Teresin
16:10 | W-wa Włochy, Przyszłość Włochy
Perła Złotokłos 2 : 2 Piast Piastów
16:10
niedziela, 22 wrzesień 2019
Ursus Warszawa 2 : 0 Przyszłość Włochy
16:03 | Warszawa, Ursus Warszawa
Ryś Laski 4 : 2 GLKS Nadarzyn
16:01
sobota, 21 wrzesień 2019
Okęcie Warszawa 8 : 0 Błonianka II Błonie
16:05 | Radarowa 1, 02-137 Warszawa
Piast Piastów 0 : 1 Grom Warszawa
16:04 | Piastów, Piast Piastów
Milan Milanówek 2 : 2 Laura Chylice
16:04 | Milanówek
KS Teresin 0 : 0 Perła Złotokłos
16:03 | Teresin, KS Teresin
LKS Chlebnia 1 : 0 SEMP Ursynów Warszawa
16:02 | Chlebnia, LKS Chlebnia
czwartek, 19 wrzesień 2019
Sparta II Jazgarzew 5 : 3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
16:01 | 4, Sparta II Jazgarzew
niedziela, 15 wrzesień 2019
GLKS Nadarzyn 1 : 2 Sparta II Jazgarzew
16:01 | Żółwińska 21, 05-830 Nadarzyn
Grom Warszawa 0 : 3 KS Teresin
15:58 | Warszawa, Grom Warszawa
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3 : 3 Milan Milanówek
15:58 | Grodzisk Mazowiecki, Pogoń Grodzisk Mazowiecki
sobota, 14 wrzesień 2019
SEMP Ursynów Warszawa 8 : 0 Błonianka II Błonie
16:00 | 2, SEMP Ursynów
Okęcie Warszawa 0 : 2 Ryś Laski
16:00 | Radarowa 1, 02-137 Warszawa
Przyszłość Włochy 0 : 2 LKS Chlebnia
15:59 | W-wa Włochy, Przyszłość Włochy
Perła Złotokłos 1 : 1 Ursus Warszawa
15:59
Laura Chylice 3 : 2 Piast Piastów
15:58 | Dworska 5, Chylice, 05-510 Konstancin-Jeziorna
niedziela, 8 wrzesień 2019
Ursus Warszawa 5 : 3 Grom Warszawa
15:56 | Warszawa, Ursus Warszawa
Błonianka II Błonie 2 : 3 Przyszłość Włochy
15:55
Ryś Laski 1 : 1 SEMP Ursynów Warszawa
15:54
sobota, 7 wrzesień 2019
Laura Chylice 5 : 2 KS Teresin
15:57 | Dworska 5, Chylice, 05-510 Konstancin-Jeziorna
Piast Piastów 1 : 7 Milan Milanówek
15:56 | Piastów, Piast Piastów
LKS Chlebnia 2 : 1 Perła Złotokłos
15:55 | Chlebnia, LKS Chlebnia
Sparta II Jazgarzew 1 : 0 Okęcie Warszawa
15:54 | 4, Sparta II Jazgarzew
GLKS Nadarzyn 0 : 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
15:53 | Żółwińska 21, 05-830 Nadarzyn
środa, 4 wrzesień 2019
Przyszłość Włochy 2 : 1 GLKS Nadarzyn
15:36 | W-wa Włochy, Przyszłość Włochy
niedziela, 1 wrzesień 2019
Okęcie Warszawa 1 : 0 GLKS Nadarzyn
15:52 | Radarowa 1, 02-137 Warszawa
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 : 0 Piast Piastów
15:48 | Grodzisk Mazowiecki, Pogoń Grodzisk Mazowiecki
sobota, 31 sierpień 2019
Sparta II Jazgarzew 3 : 2 SEMP Ursynów Warszawa
15:53 | 4, Sparta II Jazgarzew
Przyszłość Włochy 1 : 2 Ryś Laski
15:51 | W-wa Włochy, Przyszłość Włochy
Grom Warszawa 3 : 1 LKS Chlebnia
15:50 | Warszawa, Grom Warszawa
Perła Złotokłos 3 : 0 Błonianka II Błonie
15:50
Milan Milanówek 4 : 2 KS Teresin
15:49 | Milanówek
piątek, 30 sierpień 2019
Laura Chylice 4 : 2 Ursus Warszawa
15:49 | Dworska 5, Chylice, 05-510 Konstancin-Jeziorna
niedziela, 25 sierpień 2019
Ursus Warszawa 1 : 0 Milan Milanówek
15:41 | Warszawa, Ursus Warszawa
Ryś Laski 3 : 1 Perła Złotokłos
15:39
Błonianka II Błonie 2 : 3 Grom Warszawa
15:39
sobota, 24 sierpień 2019
KS Teresin 5 : 0 Piast Piastów
15:41 | Teresin, KS Teresin
LKS Chlebnia 1 : 2 Laura Chylice
15:40 | Chlebnia, LKS Chlebnia
Sparta II Jazgarzew 5 : 1 Przyszłość Włochy
15:38 | 4, Sparta II Jazgarzew
GLKS Nadarzyn 3 : 0 SEMP Ursynów Warszawa
15:38 | Żółwińska 21, 05-830 Nadarzyn
Okęcie Warszawa 1 : 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
15:37 | Radarowa 1, 02-137 Warszawa
niedziela, 18 sierpień 2019
Grom Warszawa 2 : 0 Ryś Laski
15:35 | Warszawa, Grom Warszawa
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 : 0 KS Teresin
15:33 | Grodzisk Mazowiecki, Pogoń Grodzisk Mazowiecki
sobota, 17 sierpień 2019
Okęcie Warszawa 3 : 0 SEMP Ursynów Warszawa
15:37 | Radarowa 1, 02-137 Warszawa
Perła Złotokłos 0 : 0 Sparta II Jazgarzew
15:36
Laura Chylice 7 : 4 Błonianka II Błonie
15:35 | Dworska 5, Chylice, 05-510 Konstancin-Jeziorna
Piast Piastów 1 : 0 Ursus Warszawa
15:34 | Piastów, Piast Piastów
Milan Milanówek 1 : 0 LKS Chlebnia
15:34 | Milanówek
czwartek, 15 sierpień 2019
SEMP Ursynów Warszawa 1 : 3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
14:45 | 2, SEMP Ursynów
środa, 14 sierpień 2019
LKS Chlebnia 6 : 0 Piast Piastów
14:49 | Chlebnia, LKS Chlebnia
Ursus Warszawa 4 : 3 KS Teresin
14:49 | Warszawa, Ursus Warszawa
Ryś Laski 3 : 3 Laura Chylice
14:48
Błonianka II Błonie 3 : 6 Milan Milanówek
14:48
Sparta II Jazgarzew 3 : 2 Grom Warszawa
14:47 | 4, Sparta II Jazgarzew
GLKS Nadarzyn 3 : 1 Perła Złotokłos
14:47 | Żółwińska 21, 05-830 Nadarzyn
Okęcie Warszawa 4 : 1 Przyszłość Włochy
14:46 | Radarowa 1, 02-137 Warszawa