Grom Junior 2007 odniósł kolejne zwycięstwo w lidze zimowej. Tym razem pokonaliśmy Marcovię Marki 3-2! Był to bardzo wyrównany, ciężki i zacięty pojedynek, rozgrywany na bardzo dużym boisku. Wymusiło to  niemal hokejowe zmiany przez cały mecz; zawodnicy musieli włożyć wiele wysiłku w grę i po końcowym gwizdku wyglądali niemal jak uczestnicy mini maratonu. Mimo, że ładnie graliśmy od początku meczu i długo utrzymywaliśmy się przy piłce, to nie potrafiliśmy zdobyć gola, brakowało nam skuteczności i opanowania pod bramką przeciwnika, a także świetnie bronił bramkarz drużyny przeciwnej . Marcovia natomiast wykorzystała każdy najmniejszy nasz błąd w defensywie i do przerwy przegrywaliśmy 0-2. Nasi zawodnicy nie załamali się takim obrotem sprawy i w drugiej połowie zaczęliśmy jeszcze mocniej atakować niż na początku meczu. Udało nam się szybko strzelić bramkę kontaktową i mecz nabrał dodatkowych rumieńców. Nadal atakowaliśmy i stwarzaliśmy okazje bramkowe. Po kolejnej ładnej akcji udało nam się wyrównać na 2-2. Do końca mecz był bardzo zacięty i widowiskowy. Obie drużyny miały swoje okazje. Jednak to nam udało się w końcówce zdobyć zwycięskiego gola na 3-2!

Brawo dla zawodników za walkę do końca i ogromne zaangażowanie. Dali z siebie wszystko!

Grom Junior 2007 3:2 Marcovia Marki (0-2)

Skład Gromu: Bartek Remiszewski - Mateusz Wierzchołowski, Filip Rumiak, Bartek Latek (kapitan), Michał Prędki, Ernest Kijański , Tadek Jaremek oraz Maciek Chwiej, Igor  Ozimek, Wiktoria Boguradzka, Kuba Kuryś i Szymon Janowicz.

Bramki: Szymon Janowicz 3.