5

6

GKS Świt Warszawa

Terminarz rozgrywek podany jest na stronie MZPN >>link

Chcielibyśmy wszem i wobec ogłosić, że Grom Junior 2007 wygrał ligę Orlików E1 organizowaną przez Mazowiecki Związek Piłki Nożne (6+1, 4x 15 minut). Co prawda była to dopiera VII liga, ale i tak nasi młodzi zawodnicy czuli się jakby wygrali Ligę Mistrzów!
Wygraliśmy 9 spotkań, jedno przegraliśmy. Strzeliliśmy 69 goli, a straciliśmy 27. Właśnie ofensywna gra i chęć zdobycia jak najwięcej goli była największą siłą naszego zespołu (wysokie wyniki nie odzwierciedlają tego co się działo na boisku – w każdy mecz musieliśmy włożyć dużo wysiłku, dać z siebie wszystko i walczyć do ostatniej minuty). Jesteśmy bardzo dumni z naszych zawodników, bo zagrali kilka naprawdę fajnych meczy, zebrali masę doświadczenia, było dużo walki, emocji (nie obyło się bez łez J), ładnych akcji i wspaniałych goli! W naszym zespole występowali zawodnicy nie tylko z rocznika 2007, ale także z 2008 i 2009!

Barwy Gromu reprezentowali: Maciek Kielczyk – Mateusz Wierzchołowski, Ernest Kiljański, Szymon Janowicz, Bartek Latek (kapitan), Michał Prędki, Tadek Jaremek, Kuba Kuryś, Julek Kuciej, Bartek Malec, Wiktoria Boguradzka, Krystian Boguradzki, Alek Kardasz, Wiktor Matysiak, Karol Pokrzywnicki, Kacper Matysiak, Kacper Markowski, Leon Michałowski, Kuba Kielczyk i Filip Rumiak.

Kilka statystyk J J JNajwięcej bramek zdobył  Tadek Jaremek 18!!!! Najwięcej minut na boisku spędził Mateusz Wierzchołowski, najwięcej asyst miał Szymon Janowicz (12), a swoje pierwsze bramki zdobyli chłopcy z rocznika 2009 – Krystian Boguradzki (2) i Wiktor Matysiak (1). W naszych barwach występowała również jedna zawodniczka – Wiktora Boguradzka i była bardzo ważnym ogniwem zespołu!

Dziękujemy naszym zawodnikom za dzielną postawę i wspaniałą atmosferę w zespole. Dziękujemy również przeciwnikom za fajne mecze i walkę na boisku!