W pierwszym meczu rundy wiosennej Ligi Okręgowej pokonaliśmy zasłużenie na własnym boisku zespół Piasta Piastów 3-1 (1-0). 💪👏
Od początku spotkania uwidoczniła się nasza przewaga na boisku, jednak goście bardzo dzielnie walczyli i nie zamierzali ułatwić nam zadania. Bardzo pewnie bronił ich bramkarz, który kilkakrotnie uratował swój zespół w bardzo trudnych sytuacjach. My staraliśmy się cały czas atakować i zdobyć gola. Sztuka ta udała się w doliczonym czasie gry pierwszej połowy, kiedy to swoją debiutancką bramkę w naszych barwach zdobył Krystian Lewandowski ⚽️.
W drugiej połowie obraz gry wyglądał podobnie – Grom dążył do zdobycia kolejnych goli, natomiast Piast dzielnie walczył, dzięki czemu mecz być bardzo ciekawy i prowadzony w szybkim tempie. Kolejnego gola udało nam się zdobyć w 78’, kiedy to ponownie na listę strzelców wpisał się Krystian Lewandowski ⚽. Trzy minuty później trzecią bramkę dla naszego zespołu zdobył Karol Grudniewski ⚽, który pojawił się na boisku kilkanaście minut wcześniej. Honorowa bramka dla gości wpadła w 83 minucie.