I Drużyna

W pierwszym meczu rundy wiosennej Ligi Okręgowej pokonaliśmy zasłużenie na własnym boisku zespół Piasta Piastów 3-1 (1-0). 💪👏
Od początku spotkania uwidoczniła się nasza przewaga na boisku, jednak goście bardzo dzielnie walczyli i nie zamierzali ułatwić nam zadania. Bardzo pewnie bronił ich bramkarz, który kilkakrotnie uratował swój zespół w bardzo trudnych sytuacjach. My staraliśmy się cały czas atakować i zdobyć gola. Sztuka ta udała się w doliczonym czasie gry pierwszej połowy, kiedy to swoją debiutancką bramkę w naszych barwach zdobył Krystian Lewandowski ⚽️.
W drugiej połowie obraz gry wyglądał podobnie – Grom dążył do zdobycia kolejnych goli, natomiast Piast dzielnie walczył, dzięki czemu mecz być bardzo ciekawy i prowadzony w szybkim tempie. Kolejnego gola udało nam się zdobyć w 78’, kiedy to ponownie na listę strzelców wpisał się Krystian Lewandowski ⚽. Trzy minuty później trzecią bramkę dla naszego zespołu zdobył Karol Grudniewski ⚽, który pojawił się na boisku kilkanaście minut wcześniej. Honorowa bramka dla gości wpadła w 83 minucie.
1 2 3 4 5
Oprócz debiutanckich goli Krystiana Lewandowskiego, nasz zespół poprowadził po raz pierwszy w meczu o punkty nowy trener Hubert Błaszczak 👍, a także po raz pierwszy wystąpiło kilku zawodników.
Gratulujemy zwycięstwa i czekamy na kolejne udane mecze!
Bramki: Krystian Lewandowski 45’, 78’ Karol Grudniewski 81’
Skład Gromu: Adam Filipiuk – Girma Ramos Gonzales, Oleksii Tarasov (Patrick Bergmann 80’), Krystian Lewandowski (Dariusz Piwowarek 85’), Damian Świerblewski, Daniel Nawrocki (Robert Nowak 75’), Michał Bruździak, Adrian Zawadka (kpt), Kacper Charyton (Karol Grudniewski 60’), Przemysław Więczek (Szymon Oniszczuk 80’), Konrad Kargul-Grobla (Bartosz Kwiatkowski 60’) (Patrick Bergmann 80’)
W 16 kolejce Ligi Okręgowej odnieślismy wysokie zwycięstwo. W meczu wyjazdowym pokonaliśmy SEMP URSYNÓW
SEMP URSYNÓW 0-11 Grom Warszawa (0-6)
Grom: Nowiński (65’ Kijek), Michoński, Więczek, Jaszczołt (58’ Ślęzak), Bruździak (65’ Pietraszkiewicz), Zawadka, Charyton, Tarsov, Barzyc (80’ Michalak), Mandryk, Miguel (58’ Grudniewski),
Grudniewski ⚽️⚽️⚽️.
W 10 kolejce Ligi Okręgowej pokonaliśmy na własnym boisku zespół z Milanówka 1 do 0!
Mecz stał na bardzo wysokim poziomie, gra toczyła się w szybkim tempie.
Gola na wagę trzech punktów zdobył w 79 minucie Raaafał Baaarzyc!!!! Cały nasz zespół zasłużył dziś na brawa.
Jednak szczególne słowa uznania należą się dziś Robertowi Nowakowi, który napędzał nasz zespół do walki !!!!
Grom Warszawa 1-0 Milan Milanówek (0-0)
Grom: Dutkowski - Tarasov, Pietraszkiewicz, Choiński (58' Vitalii), Więczek (90+ Ślęzak), Nawrocki (77' Barzyc), Bruździak, Zawadka (kpt), Jaszczołt, Nowak, Miguel Escobedo (90+ Piwowarek).
Bramka: Barzyc 79'.
W 9 kolejce Ligi Okręgowej pokonujemy w meczu wyjazdowym zespół Perły Złotokłos 2-1! Gole dla naszego zespołu zdobyli Daniel Nawrocki i Rafał Barzyc. Zwycięstwo to pozwoli nam utrzymać się w czołówce tabeli Ligi Okręgowej.
LKS Perła Złotokłos 1-2 Grom Warszawa (1-0)
Grom: Skład: Dutkowski - Piwowarek, Pietraszkiewicz ( 73' Michalak), Mandryk, Barzyc, Nawrocki ( 74'Ślęzak), Bruździak, Zawadka, Jaszczołt, Nowak, Miguel Escobedo.
Bramki: Nawrocki , Barzyc (karny)
Bramki: Nawrocki Daniel, Zawadka Adrian i Miguel 2.
Mamy to! Pewne zwycięstwo w 6 kolejce Ligi Okręgowej!
W ten sposób zrehabilitowaliśmy się za nasz bardzo słaby występ w ostatniej kolejce!
Grom Warszawa 4-0 Naprzód Brwinów (1-0)
Bramki: Miguel (6')⚽ , Nawrocki (76')⚽, Ślęzak (85)⚽ Więczek (90')⚽.
W 5 kolejce Ligi Okręgowej przegraliśmy na wyjeździe z LKS Chlebnia 1-0. Szkoda straconych punktów, tym bardziej, że przebieg tego meczu nie wskazywał na to, że stracimy pierwsze punkty w lidze. Od 26 minuty, graliśmy w przewadze jednego zawodnika, po tym jak zawodnik gospodarzy Skalniak Damian otrzymał czerwoną kartkę za faul taktyczny. W pierwszej połowie spotkania po naszych strzałach piłka dwukrotnie zatrzymywała się na poprzeczce gospodarzy! Najpierw po strzale z rzutu wolnego Rafała Barzyca, a następnie po strzale z dystansu Daniela Nawrockiego. Do przerwy było 0-0. W drugiej połowie meczu w 56 minucie gola dla gospodarzy zdobył z rzutu karnego Michał Ocipka i zrobiło się 1-0 dla Chlebni. Próbowaliśmy odwrócić wynik meczu, jednak w naszej ofensywie nic nie działało tak jak dotychczas i mimo kilku okazji, nie udało nam się doprowadzić chociażby do remisu. Czego nam zabrakło w tym meczu? Szczęścia, skuteczności? Pewnie tak. Jednak najbardziej determinacji i zdecydowania pod bramką przeciwnika. Przepraszamy kibiców za naszą słabą grę. Trenerzy będą mieli co analizować i omawiać na treningach. Miejmy nadzieję, że ta porażka zadziała na cały zespół jak zimny prysznic i zmotywuje nas do lepszej gry w kolejnych meczach!
LKS Chlebnia 1-0 Grom Warszawa (0-0).
Grom: Jakub Dutkowski – Dariusz Piwowarek, Szymon Michoński (71’ Ślęzak Konstantyn), Konstantyn Ślęzak , Rafał Barzyc (61’ Miguel Angel Escobedo Luna), Paweł Michalak (63’ Pietraszkiewicz Jan), Przemysław Więczek, Daniel Nawrocki, Michał Bruździak (79’ Jaszczołt Karol), Adrian Zawadka (kapitan), Robert Nowak (46’ Choiński Łukasz), Vitalii Madryk (46’ Tarasov Oleksii).
W 4 kolejce Ligi Okręgowej pokonaliśmy na własnym boisku drużynę Passovię Pass 5-0 (2-0).
Od początku meczu kontrolowaliśmy przebieg wydarzeń na boisku, jednak druga połowa była dużo lepsza w naszym wykonaniu. Graliśmy szybciej i więcej piłką. Wynik spotkania otworzył w 24 minucie Przemysław Więczek. Drugiego gola zdobył dla nas w 40 minucie Rafał Barzyc z rzutu karnego. Kolejna bramki padły już po przerwie, a ich autorami byli: Rafał Barzyc, Jan Pietraszkiewicz i Paweł Michalak! Cieszy nas bardzo efektowna wygrana, ale przygotowujemy się już do kolejnego meczu ligowego.
Grom: Jakub Dutkowski – Dariusz Piwowarek (85’ Maksymilian Gralec), Michał Bruździak, Daniel Nawrocki (78’ Choiński Łukasz), Adrian Zawadka (kapitan), Kacper Charyton, Oleksii Tarasov (63’ Robert Nowak), Karol Jaszczołt (68’ Madryk Vitalii), Konstantyn Ślęzak (58’ Michalak Paweł), Rafał Barzyc (74’ Jan Pietraszkiewicz), Przemysław Więczek.
Bramki: Przemysław Więczek 24’ ⚽️, Rafał Barzyc 40’ ⚽️ i 60’ ⚽️(asysta Charyton Paweł) , Jan Pietraszkiewicz 84’ ⚽️ (asysta Robert Nowak), Paweł Michalak 87 ⚽️’.