W 5 kolejce Ligi Okręgowej przegraliśmy na wyjeździe z LKS Chlebnia 1-0. Szkoda straconych punktów, tym bardziej, że przebieg tego meczu nie wskazywał na to, że stracimy pierwsze punkty w lidze. Od 26 minuty, graliśmy w przewadze jednego zawodnika, po tym jak zawodnik gospodarzy Skalniak Damian otrzymał czerwoną kartkę za faul taktyczny. W pierwszej połowie spotkania po naszych strzałach piłka dwukrotnie zatrzymywała się na poprzeczce gospodarzy! Najpierw po strzale z rzutu wolnego Rafała Barzyca, a następnie po strzale z dystansu Daniela Nawrockiego. Do przerwy było 0-0. W drugiej połowie meczu w 56 minucie gola dla gospodarzy zdobył z rzutu karnego Michał Ocipka i zrobiło się 1-0 dla Chlebni. Próbowaliśmy odwrócić wynik meczu, jednak w naszej ofensywie nic nie działało tak jak dotychczas i mimo kilku okazji, nie udało nam się doprowadzić chociażby do remisu. Czego nam zabrakło w tym meczu? Szczęścia, skuteczności? Pewnie tak. Jednak najbardziej determinacji i zdecydowania pod bramką przeciwnika. Przepraszamy kibiców za naszą słabą grę. Trenerzy będą mieli co analizować i omawiać na treningach. Miejmy nadzieję, że ta porażka zadziała na cały zespół jak zimny prysznic i zmotywuje nas do lepszej gry w kolejnych meczach!
LKS Chlebnia 1-0 Grom Warszawa (0-0).
Grom: Jakub Dutkowski – Dariusz Piwowarek, Szymon Michoński (71’ Ślęzak Konstantyn), Konstantyn Ślęzak , Rafał Barzyc (61’ Miguel Angel Escobedo Luna), Paweł Michalak (63’ Pietraszkiewicz Jan), Przemysław Więczek, Daniel Nawrocki, Michał Bruździak (79’ Jaszczołt Karol), Adrian Zawadka (kapitan), Robert Nowak (46’ Choiński Łukasz), Vitalii Madryk (46’ Tarasov Oleksii).