W 4 kolejce Ligi Okręgowej pokonaliśmy na własnym boisku drużynę Passovię Pass 5-0 (2-0).
Od początku meczu kontrolowaliśmy przebieg wydarzeń na boisku, jednak druga połowa była dużo lepsza w naszym wykonaniu. Graliśmy szybciej i więcej piłką. Wynik spotkania otworzył w 24 minucie Przemysław Więczek. Drugiego gola zdobył dla nas w 40 minucie Rafał Barzyc z rzutu karnego. Kolejna bramki padły już po przerwie, a ich autorami byli: Rafał Barzyc, Jan Pietraszkiewicz i Paweł Michalak! Cieszy nas bardzo efektowna wygrana, ale przygotowujemy się już do kolejnego meczu ligowego.
Grom: Jakub Dutkowski – Dariusz Piwowarek (85’ Maksymilian Gralec), Michał Bruździak, Daniel Nawrocki (78’ Choiński Łukasz), Adrian Zawadka (kapitan), Kacper Charyton, Oleksii Tarasov (63’ Robert Nowak), Karol Jaszczołt (68’ Madryk Vitalii), Konstantyn Ślęzak (58’ Michalak Paweł), Rafał Barzyc (74’ Jan Pietraszkiewicz), Przemysław Więczek.
Bramki: Przemysław Więczek 24’ ⚽️, Rafał Barzyc 40’ ⚽️ i 60’ ⚽️(asysta Charyton Paweł) , Jan Pietraszkiewicz 84’ ⚽️ (asysta Robert Nowak), Paweł Michalak 87 ⚽️’.